Våre enheter - Kontakt

Vær oppmerksom på at e-post og skjema på internett har svakheter som gjør at opplysninger kan komme på avveie. Send derfor ikke sensitive eller fortrolige opplysninger med e-post.

Pasienthotell

Zefyr Hotell
Biskop Kroghs gate 21
8005 Bodø

Telefon: +47 75 50 06 20
E-post: zefyr@norlandia.com
Hotell St. Olav
Mauritz Hansensgate 3
7030 Trondheim

Telefon: +47 73 87 25 00
E-post: stolav@norlandia.com
Norlandia Tampere Hotel
Biokatu 14
building Finn-Medi 6-7

Telefon: +358 (0)50 3844400
E-post: tampere@norlandia.com

ELDREOMSORG

Gullhaug sykehjem
Gullhaugen 41
1354 Bærums Verk

Telefon: 67 50 86 86
E-post: Gullhaug.daglig.leder@norlandia.com
Oppsalhjemmet
Fjellstuveien 64
0982 Oslo

Telefon: 22 78 66 60
E-post: elin.haug.nygard@norlandia.com

Hjemmetjenester

Norlandia hjemmetjenester

Norlandia hjemmetjenester
Ole Deviks vei 44
0668 Oslo

Telefon: 22 67 80 00
E-post: hjemmetjenester@norlandia.com

Klikk her om du ønsker å kontakte spesifikke personer i Norlandia Hjemmetjenester

Administrasjon

Lønn og tjenestebevis

For alle henvendelser ang. lønn og tjenestebevis, kontakt nhc.lonn@norlandia.com

NHC Services - regnskapskontor

Kontakt oss

Telefon: 979 15 000
Mail: regnskap@norlandia.com

Hovedkontor - Oslo

Norlandia
Munkedamsveien 35
0250 Oslo

CEO/Konsernsjef
Yngvar Tov Herbjørnssønn
Tel.: 91 83 71 89
Yngvar.Tov.Herbjornssonn@norlandia.com

CHRO/HR-sjef
Dag Rune Gabrielsen
Tel.: 406 21 151
dag.rune.gabrielsen@norlandia.com

Økonomiansvarlig Care Norway
Bjørnar Sæther
Tel.: 900 45 958
Bjornar.blaekkan.saether@norlandia.com

Økonomiansvarlig Barnehager
Anders Belsvik
Tel.: 977 61 123
anders.belsvik@norlandia.com

Country Manager Care Norway
Riikka Aubert
Tel.: 482 40 320
riikka.aubert@norlandia.com

Divisjonsdirektør Barnehager
Kristin Voldsnes
Tel.: 41 69 27 91
Kristin.Voldsnes@norlandia.com

Markedsdirektør
Ernst Karlsen
Tel.: 48 26 67 62 
Ernst.Karlsen@norlandia.com

Kommunikasjonssjef 
Arnfinn Nordbø 
Tel.: 408 61 467 
arnfinn.nordbo@norlandia.com 

Brand Manager
Karl Jerome Solberg
Tel.: 402 93 371
karl.solberg@norlandia.com